UWAGA ! Dzisiaj mija termin... Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Dziś, t.j. 15 maja 2009 roku mija podstawowy termin na składanie wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich za 2009 r. Biura Powiatowe ARiMR pracują dłużej, są też uruchomione dodatkowe punkty przyjęć wniosków. Rolnicy, którzy dziś jeszcze złożą wnioski otrzymają dopłaty w pełnej wysokości. Ci którzy nie zdążą będą mogli to jeszcze zrobić do 9 czerwca 2009 roku, lecz należne dopłaty będą zmniejszone o 1% za każdy roboczy dzień opóźnienia. Aktualnie Agencje pracują od 8 do 22 lecz Prezes ARiMR Tomasz Kołodziej zapewnia, że dzisiaj, jeśli będzie taka potrzeba Agencje będą przyjmować wnioski do ostatniego oczekującego petenta w kolejce. Najwyższa pora się pośpieszyć! Do tej pory, jak podaje ARiMR nie złożyło wniosków jeszcze 270 tyś rolników.

M.K.
 

Rolnicze wieści

 • Wiosna będzie należeć do kukurydzy
  Kukurydza z powodzeniem jest uprawiana na różnych glebach, warunkiem determinującym jest dostępność wody. Miejmy nadzieję, że wiosną będą dostateczne jej ilości, bo póki co wody w górnych warstwach gleby nie brakuje, a ostatnio mieliśmy jej w nadmiarze.
 • ARiMR ogłosiła nabór na „Modernizację”
  Od 19 lutego do 20 marca 2018 r. potrwa nabór wniosków na „Modernizację gospodarstw rolnych" w obszarze "d".
 • Doradcy proszą o zainteresowanie ich pozycją zawodową
  Doradcy z ODR-ów nie doczekali się zapowiadanych zmian, poprawiających ich pozycję zawodową i finanse.
 • Prof. Grzebisz: Wapnowanie zimą ma sens
  Zimowe wapnowanie to lepszy termin od tego wczesnowiosennego. Należy jednak wykonywać ten zabieg w określonych warunkach. Nie można wapnować gleb pokrytych grubą warstwą śniegu, zmarzniętych do głębokości powyżej 30 cm czy zalanych wodą.

Gospodarka

Ankieta

Jak oceniasz funkcjonowanie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa?
 

Polecamy...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kursy walut


Warning: file_get_contents(http://bankowynet.pl/scripts/webmaster/box.php?waluty=USD%2BEUR%2BCHF%2BGBP%2BCZK&mode=ks&wstawka_szerokosc=110&wstawka_obramowanie=1px+solid+%23e6e6e6&czcionka_typ=Arial%2C+Verdana%2C+Helvetica%2C+Tahoma&czcionka_rozmiar=12&naglowek_tlo=%23e6e6e6&naglowek_kolor=%23666666&komorka1_tlo=%23f2f2f2&komorka2_tlo=%23e6e6e6&nazwy_wyrownanie=center&komorka_kolor=%23454551&wykres=1&naglowek=1&pogrubienie=1&&strzalki=1&&przelicznik=1&site=http://info.rbprojekt.pl) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /modules/mod_bankowynet/mod_bankowynet.php on line 45

Polecane linki

Pogoda


 

Kto jest na stronie...

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, .org.uk tld hosting. Valid XHTML and CSS.